וואו כמה זמן עבר מאז שעידכנתי... המון!!!!!!!!!!! היו מאז המון דברים.. היו ימי הולדת (בשבילך רודין) היו השלמות (בשבילך ביל) והיו והיו והיו...... היו גם רגעים קשים.. אני ממש שקלתי לעבור לפנימיה.. אני ממש ממש רציתי גם.. תודה לאל שאמא שלי קיימת והיא שיכנעה אותי שלא... אוי יש לי עוד כל כך הרבה דברים לעשות עד שהחופש יגמר!!! וכמה זמן כבר יש לי?! שבוע?! באסה.... מי האדיוט שנותן לך לעשות 50 ומשו עמודים בחופש.. אני לא בכיתה א' לעזאזל.. ומה זאת אשמתי שנקרעה לי המחברת צרפתית.. טוב לא חשוב... נסתדר כבר איכשהו...
אז שלום לכולם.. ואני מבטיחה לחזור לעדכן לעיתים הרבה יותר קרובות... או שלא...
נ.ב
גלעד שפירא אתה חמוד...:-)