יו"ר ארגון האמהות החד-הוריות, רינה ארז, זועמת – "לא נשוב לבתינו ולא נאכיל את ילדינו עד שהממשלה תטפל בבעיה שלנו באופן הוגן. והילדים, במקום רק לשבת על הגדר, יכולים להצטרף למאבק באופן פעיל ולזרוק מוצצים ובובות פרווה על שר האוצר".
מאות ילדים ברחבי הארץ רעבים לאוכל ולתשומת לב במשך חודשיים. רינה ארז בתגובה: "אנחנו לא מרוצות מהמצב, אבל זהו מחיר קטן לשלם. לפחות לדור ההמשך של האימהות החד-הוריות יהיה יותר כסף".
ארגון ההורים הכללי מצטרף למאבק והחליט להפסיק לגדל גם את ילדיו, כאות הזדהות.
בינתיים, המו"מ עדיין נמשך. כל הילדים מחוסרי ההורים מתבקשים להמשיך להתעדכן.